مو و زیبایی
سلامت مو و روش های تقویت و نگهداری مو
قالب وبلاگ
اگر ریزش موهای سر شما:
علت ارٍثی داشته باشد یا به مرور و با افزایش سن دچار آن شده اید و یا  با شستشوی موهای سرتان در حالت ایستاده، آن هم با استفاده از صابون های نامناسب و یا  شامپوهای موجود در بازار باعث ریزش موهای سرتان شده اید، خیلی به رویش مجدد موی سرتان امیدوار نباشید و تنها می توانید با تقویت موهایتان، رعایت بهداشت مو و استفاده از صابون قهوه ای یا صابون زیتون برای شستشوی مو و شستن و شانه کشیدن مو در حالت نشسته، از ریزش بیشتر موی سرتان جلوگیری نمایید.
ولی اگر ریزش موی سرتان به علت بیماری باشد و به صورت ناگهانی و یا لکه ای دچار ریزش مو شده اید، نسخه  زیر که برای کچلی و تاسی های بیمارگونه می باشد، توصیه می گردد:

سیر را کوبیده و آب آن را بگیرید و دستور زیر را به مدت 10 شب تکرار نمایید:
آب سیر را هرشب به سر بمالید و با پارچه ببندید. صبح روز بعد یک لیوان سرکه انگور و یک لیوان شیر را مخلوط کرده و سرتان را با آن بشویید.
بعد از آن، به مدت 10 روز دیگر، هرشب با دستگاه بخور پر از آب و مخلوط سرکه انگور، قسمت سر را بخور دهید و طی روز گاهی آب نارنج بمالید.
این نسخه را تا سه دوره تکرار کنید و بین هر دوره 10 روز فاصله بیاندازید (یعنی بعد از اتمام یک دوره با 10 روز فاصله مجدداً نسخه را انجام دهید) تا ان شاء الله نتیجه بگیرید.

بر گرفته از www.ravazadeh.com

[ چهارشنبه پنجم اسفند ۱۳۸۸ ] [ 11:34 ] [ ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امکانات وب